gres – Savona SB 120×60 cm.

  • rektyfikowany 120/60cm.
  • szkliwiony (high gloss)
  • wysoka klasa ścier. (PI III)

165,00  / m2

Na stanie

➢ suma m2 1.44
Wartość zamówienia: 237,60 
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

płytki ceramiczne Savona SB

Savona SB – poza wspaniałym designem, to doskonała jakość wykonania, na którą składają się idealne kąty (płytki są rektyfikowane), wyselekcjonowany budulec na bazie bardzo mocno sprasowanego kamienia naturalnego, dzięki czemu płytki te cechuje bardzo niski współczynnik absorpcji wody (poniżej 0,5 %). Wspomniana zaleta w linii prostej przekłada się na ich mrozoodporność – wszystkie gresy oferowane przez Ceramico24.pl są wykonane w tej właśnie technologii. Wykończenie płytki to szkliwiony extra poler (high gloss), a to właśnie powoduje efekt lustrzanej głębi, uzależniony od kąta pod jakim na nią spoglądamy oraz samego oświetlenia.

⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Bardzo polecam ceramico24, szczególnie beton architektoniczny! Uwielbiam loftowe i industrialne wnętrza, beton nadał charakteru w moim salonie. Jest stylowo, elegancko i z wyrazem, a to wszystko, dzięki Ceramico24!
Anna Dębska
Anna Dębska
2021-06-08
Bardzo polecam Ceramico24! Trafiłam dzięki znajomym, którzy polecali samą firmę, obsługę i oczywiście towar. Z ciekawości zajrzałam i...w efekcie planuje zmianę tarasu. Zachwyciły mnie płyty tarasowe z betonu architektonicznego - proste i stylowe. Super!
Kira Słupczyńska
Kira Słupczyńska
2021-05-17
Kupiłam niepowtarzalne, wyjątkowe przepiękne płytki ceramiczne do łazienki. Super profesjonalna obsługa. Szybko, terminowo, bezpiecznie. Gorąco polecam. Kolejny zakup i znowu magia. Nie spodziewałam się takiej jakości a efekt!!! Aż mnie zatkało, żeby nie powiedzieć, że zamurowało:-).
Danuta Biskupska
Danuta Biskupska
2021-04-26
Serdecznie polecam firmę Ceramico24. Pierwsze zamówienie złożyłem na płytki Gres Corato CL 160x80cm. Płytki dotarły punktualnie następnego dnia i wyglądają genialnie. Wysoka jakość i oryginalny wzór spowodowały, że płytki zamówiliśmy oprócz na wyspę kuchenną to jeszcze do łazienki gościnnej i do salonu do dekoracji kominka i ściany telewizyjnej. Świetna i pełna profesjonalizmu obsługa ze strony Pani Anny przyczyniła się do złożenia zamówienia na kolejne produkty firmy Ceramico24: Neapol NM (160x80) oraz Reggio Blue 120x120.
Marcin Straszewski
Marcin Straszewski
2021-04-23
Robiąc remont mieszkania przejrzałam setki, jak nie tysiące wzorów gresu. Ostatecznie każdy inny, a wszystkie jakby takie same. Co przeważyło o wyborze produktu od Ceramico24.pl? DOSKONAŁE DORADZTWO. Pan Sebastian nie tylko sprzedaje gres, ale przede wszystkim zna i rozumie swój produkt wraz z jego możliwościami i ograniczeniami. Potrafi niezwykle celnie wskazać, co jest warte uwagi pod kątem danego projektu, a co lepiej sobie odpuścić. W Ceramico24.pl bardziej niż gres kupuje się wyjątkowo twarde i piękne spełnienie marzeń o niepowtarzalnym wnętrzu.
Justyna Horbacz
Justyna Horbacz
2021-04-14
Polecam Ceramico24 w 100% jeśli przygotowujesz się właśnie do remontu domu lub mieszkania i wymarzyłeś sobie oryginalne, eleganckie wnętrze. Mają szeroki wybór płytek i gresów o niepowtarzalnych wzorach (również duże rozmiary, które wcale nie jest tak łatwo znaleźć na polskim rynku). Dodatkowo na swojej stronie dzielą się najnowszymi trendami wnętrzarskimi, inspirują prezentując wspaniałe, ponadstandardowe pomysły. Atrakcyjne ceny sprawiają, że każdy znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie. Serdecznie polecam!
Iwona Pawelec
Iwona Pawelec
2021-03-31
Bardzo profesjonalna obsluga. Na szczególną pochwałę zasługuje szybkość realizacji zamówienia i staranne zabezpieczenie przesyłki. Pozdrawiam
Natz
Natz
2021-03-25
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość gresu za całkiem rozsądne pieniądze.
Włodzimierz Polakowski
Włodzimierz Polakowski
2021-03-22
Świetny wybór wzorow, super obsługa. Polecam!
Magdalena Kulińska
Magdalena Kulińska
2021-03-11

Płytki ceramiczne Savona SB znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nadają się na podłogi, nadają się także na ściany i elewacje – nic Cię nie ogranicza, Ty decydujesz! Zdjęcia oddają wiernie model – należy jednak pamiętać, że w zależności od kąta padania światła oraz jego nasycenia, może on się nieznacznie różnić (to normalne zjawisko – wszystkie kolory inaczej wybrzmiewają w świetle dziennym, inaczej w sztucznym ciepłym, czy sztucznym zimnym lub neutralnym). Płytki te występują w kilku obliczach pakowanych losowo – oznacza to, że poszczególne gresy mogą się od siebie różnić, co jest oczywiście celowym zabiegiem.

 

🔔  Wahasz się?  🔔

👉👉  Rozumiemy to, serio! Jeśli potrzebujesz próbkę – kliknij tutaj 👈👈

Jesteśmy niemal pewni Twojego zadowolenia 🤩

Joanna Siwy JS DESIGN ❝ Ceramico24 to zapewne NAJTRWALSZE gresy na rynku ❞  J. Siwy

 

duże płytki ceramiczne Savona SB 120×60 cm.

Ten model, jak i wszystkie pozostałe gresy produkowane dla Ceramico24 – powstają w kilku fabrykach na dwóch kontynentach. Wytypowani do współpracy partnerzy spełniają nasze wysokie wymogi jakościowe, udokumentowane ponadto certyfikatem ISO 9001. Cała produkcja płytek ceramicznych odbywa się wyłącznie przy użyciu nowoczesnych włoskich linii technologicznych.


UWAGA:

Podaj ilość potrzebnych metrów kwadratowych składając zamówienie

Pamiętaj o zapasie! Minimalny to 10-20 % (wielkość niezbędnej rezerwy materiałowej uzależniona jest od stopnia skomplikowania pomieszczenia, ilości docinek/odpadów, a także samej staranności wykonawcy)

Pakowane po 2 sztuki (jedno opakowanie zawiera: 1,44 m. kw.)

👉👉👉  Dostępna od ręki  🤩


Czego o gresie dowiesz się z Wikipedii – poznaj przytoczony fragment:

„Gres – jednolita w strukturze płytka ceramiczna. Formowana jest z tzw. kamionki szlachetnej, czyli mieszaniny glinykaolinupiasku kwarcowegoskalenia i szamotu, a następnie prasowana, czyli poddawana naciskowi do 800 kg/cm². Kolejnym etapem jest wypalanie w temperaturze 1200–1300 stopni Celsjusza. Gres jest materiałem nisko nasiąkliwym, a tym samym i mrozoodpornym, dzięki czemu może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest materiałem bardzo twardym, odpornym na ścieranie.”

źródło: WIKIPEDIA

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ, postaw na duże płytki ceramiczne!

Dodatkowe informacje

Waga 32.14 kg
Wymiary 120 × 60 cm

Może spodoba się również…