PŁYTKI CERAMICZNE, GRES LATINA BIANCO

  • rektyfikowany gres 60/60cm.
  • sugar – lappato
  • bardzo wysoka klasa ścier. (PI IV)

125,00  / m2

Na stanie

➢ suma m2 1.44
Wartość zamówienia: 180,00 
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

płytki ceramiczne Latina Bianco SL

Latina Bianco SL – poza wspaniałym designem, to doskonała jakość wykonania, na którą składają się idealne kąty (płytki są rektyfikowane), wyselekcjonowany budulec na bazie bardzo mocno sprasowanego kamienia naturalnego, dzięki czemu płytki te cechuje bardzo niski współczynnik absorpcji wody (poniżej 0,5 %). Wspomniana zaleta w linii prostej przekłada się na ich mrozoodporność – wszystkie gresy oferowane przez Ceramico24.pl są wykonane w tej właśnie technologii. Wykończenie płytki to sugar-lappato, a to właśnie powoduje efekt głębi, uzależniony od kąta pod jakim na nią spoglądamy oraz samego oświetlenia.

⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Płytki ceramiczne Latina Bianco SL znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nadają się na podłogi, nadają się także na ściany i elewacje – nic Cię nie ogranicza, Ty decydujesz! Zdjęcia oddają wiernie model – należy jednak pamiętać, że w zależności od kąta padania światła oraz jego nasycenia, może on się nieznacznie różnić (to normalne zjawisko – wszystkie kolory inaczej wybrzmiewają w świetle dziennym, inaczej w sztucznym ciepłym, czy sztucznym zimnym lub neutralnym). Płytki te występują w kilku obliczach pakowanych losowo – oznacza to, że poszczególne gresy mogą się od siebie różnić, co jest oczywiście celowym zabiegiem.

 

🔔  Wahasz się?  🔔

👉👉  Rozumiemy to, serio! Jeśli potrzebujesz próbkę – kliknij tutaj 👈👈

Jesteśmy niemal pewni Twojego zadowolenia 🤩

Joanna Siwy JS DESIGN ❝ Ceramico24 to zapewne NAJTRWALSZE gresy na rynku ❞  J. Siwy

 

płytki ceramiczne Latina Bianco SL 60×60 cm.

Ten model, jak i wszystkie pozostałe gresy produkowane dla Ceramico24 – powstają w kilku fabrykach na dwóch kontynentach. Wytypowani do współpracy partnerzy spełniają nasze wysokie wymogi jakościowe, udokumentowane ponadto certyfikatem ISO 9001. Cała produkcja płytek ceramicznych odbywa się wyłącznie przy użyciu nowoczesnych włoskich linii technologicznych.


UWAGA:

Podaj ilość potrzebnych metrów kwadratowych składając zamówienie

Pamiętaj o zapasie! Minimalny to 10-20 % (wielkość niezbędnej rezerwy materiałowej uzależniona jest od stopnia skomplikowania pomieszczenia, ilości docinek/odpadów, a także samej staranności wykonawcy)

Pakowane po 4 sztuki (jedno opakowanie zawiera: 1,44 m. kw.)

👉👉👉  Dostępna od ręki  🤩


Czego o gresie dowiesz się z Wikipedii – poznaj przytoczony fragment:

„Gres – jednolita w strukturze płytka ceramiczna. Formowana jest z tzw. kamionki szlachetnej, czyli mieszaniny glinykaolinupiasku kwarcowegoskalenia i szamotu, a następnie prasowana, czyli poddawana naciskowi do 800 kg/cm². Kolejnym etapem jest wypalanie w temperaturze 1200–1300 stopni Celsjusza. Gres jest materiałem nisko nasiąkliwym, a tym samym i mrozoodpornym, dzięki czemu może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest materiałem bardzo twardym, odpornym na ścieranie.”

źródło: WIKIPEDIA

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ, postaw na duże płytki ceramiczne!

Informacje dodatkowe

Waga 32.15 kg
Wymiary 60 × 60 cm

Może spodoba się również…