PŁYTKI CERAMICZNE, GRES EMPOLI

  • rektyfikowany gres 120/120cm.
  • szkliwiony poler (gloss)
  • wysoka klasa ścier. (PI III)

225,00  / m2

Na stanie

➢ suma m2 1.44
Wartość zamówienia: 324,00 

Opis

płytki ceramiczne Empoli EN

Empoli EN – poza wspaniałym designem, to doskonała jakość wykonania, na którą składają się idealne kąty (płytki są rektyfikowane), wyselekcjonowany budulec na bazie bardzo mocno sprasowanego kamienia naturalnego, dzięki czemu płytki te cechuje bardzo niski współczynnik absorpcji wody (poniżej 0,5 %). Wspomniana zaleta w linii prostej przekłada się na ich mrozoodporność – wszystkie gresy oferowane przez Ceramico24.pl są wykonane w tej właśnie technologii. Wykończenie płytki to szkliwiony poler (gloss), a to właśnie powoduje efekt głębi, uzależniony od kąta pod jakim na nią spoglądamy oraz samego oświetlenia.

⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Szeroki wybór produktów, ceny również adekwatne do jakości! Polecam :)
Ola Walkiewicz
Ola Walkiewicz
2022-04-15
Firma ceramico24 to pełen profesjonalizm, genialne podejście do klienta oraz bardzo wysoka jakość wykonania! Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i na pewno nie raz do nich wrócę!
Bartek Walkiewicz
Bartek Walkiewicz
2022-03-31
Polecam z całego serca. Natychmiastowa wysyłka i konkurencyjna cena. Ponadto zakładka o remoncie potrafi wskazać jak znaleźć ekipę która nie zrobi "niespodzianki"! Z tych porad dużo wywnioskowałem za co bardzo dziękuję!!
Kamil D.
Kamil D.
2021-12-02
Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Dziękuję za szybką i sprawną realizację. Szczerze polecam. Z pewnością jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług sklepu.
Natalia Buszta
Natalia Buszta
2021-09-19
TRAFIŁEM DO WAS Z POLECENIA - NIE ZAWIODŁEM SIĘ. CZŁOWIEK Z OBSŁUGI WIE, CO SPRZEDAJE I MA NIESAMOWITY ZMYSŁ WNĘTRZARSKI. WYKORZYSTAŁEM WSZYSTKIE SUGESTIE ORAZ PORADY (NA MARGINESIE: TYM SIĘ RÓŻNIĄ PASJONACI BRANŻY OD MARKETOWYCH "DORADCÓW"). TOWAR PRZYSZEDŁ W CIĄGU 48H DOSKONALE ZABEZPIECZONY NA CZAS TRANSPORTU - DUŻY PLUS. TYDZIEŃ PO ZAKUPIE ODEBRAŁEM TELEFON Z ZAPYTANIEM: "CZY WSZYSTKO JEST OK I CZY JESTEM W PEŁNI ZADOWOLONY"? WOW - KTÓRA FIRMA INTERESUJE SIĘ KLIENTEM PO DOKONANIU SPRZEDAŻY??? UJĘLIŚCIE MNIE PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM, ŚWIETNYMI KAFLAMI ORAZ NAPRAWDĘ FACHOWĄ WIEDZĄ, KTÓRĄ CHĘTNIE SIĘ DZIELICIE - DLATEGO DUŻY POZYTYW DLA WAS! DZIĘKUJĘ.
Hajduk 112
Hajduk 112
2021-07-09
Bardzo polecam ceramico24, szczególnie beton architektoniczny! Uwielbiam loftowe i industrialne wnętrza, beton nadał charakteru w moim salonie. Jest stylowo, elegancko i z wyrazem, a to wszystko, dzięki Ceramico24!
Anna Dębska
Anna Dębska
2021-06-08
Bardzo polecam Ceramico24! Trafiłam dzięki znajomym, którzy polecali samą firmę, obsługę i oczywiście towar. Z ciekawości zajrzałam i...w efekcie planuje zmianę tarasu. Zachwyciły mnie płyty tarasowe z betonu architektonicznego - proste i stylowe. Super!
Kira Słupczyńska (Awa22)
Kira Słupczyńska (Awa22)
2021-05-17

Płytki ceramiczne Empoli EN znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nadają się na podłogi, nadają się także na ściany i elewacje – nic Cię nie ogranicza, Ty decydujesz! Zdjęcia oddają wiernie model – należy jednak pamiętać, że w zależności od kąta padania światła oraz jego nasycenia, może on się nieznacznie różnić (to normalne zjawisko – wszystkie kolory inaczej wybrzmiewają w świetle dziennym, inaczej w sztucznym ciepłym, czy sztucznym zimnym lub neutralnym). Płytki te występują w kilku obliczach pakowanych losowo – oznacza to, że poszczególne gresy mogą się od siebie różnić, co jest oczywiście celowym zabiegiem.

 

?  Chcesz próbkę?  ?

??  Jeśli potrzebujesz próbkę – kliknij tutaj ??

Jesteśmy niemal pewni Twojego zadowolenia ?

Joanna Siwy JS DESIGN ❝ Ceramico24 to zapewne NAJTRWALSZE gresy na rynku ❞  J. Siwy

 

duże płytki ceramiczne Empoli EN 120×120

Ten model, jak i wszystkie pozostałe gresy produkowane dla Ceramico24 – powstają w kilku fabrykach na dwóch kontynentach. Wytypowani do współpracy partnerzy spełniają nasze wysokie wymogi jakościowe, udokumentowane ponadto certyfikatem ISO 9001. Cała produkcja płytek ceramicznych odbywa się wyłącznie przy użyciu nowoczesnych włoskich linii technologicznych.


UWAGA:

Podaj ilość potrzebnych metrów kwadratowych składając zamówienie

Pamiętaj o zapasie! Minimalny to 10-20 % (wielkość niezbędnej rezerwy materiałowej uzależniona jest od stopnia skomplikowania pomieszczenia, ilości docinek/odpadów, a także samej staranności wykonawcy)

Pakowane pojedynczo (jedno opakowanie zawiera: 1,44 m. kw.)

???  Dostępna od ręki  ?


Czego o gresie dowiesz się z Wikipedii – poznaj przytoczony fragment:

“Gres – jednolita w strukturze płytka ceramiczna. Formowana jest z tzw. kamionki szlachetnej, czyli mieszaniny glinykaolinupiasku kwarcowegoskalenia i szamotu, a następnie prasowana, czyli poddawana naciskowi do 800 kg/cm². Kolejnym etapem jest wypalanie w temperaturze 1200–1300 stopni Celsjusza. Gres jest materiałem nisko nasiąkliwym, a tym samym i mrozoodpornym, dzięki czemu może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest materiałem bardzo twardym, odpornym na ścieranie.”

źródło: WIKIPEDIA

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ, postaw na duże płytki ceramiczne!

Informacje dodatkowe

Waga 30,25 kg
Wymiary 120 × 120 cm

Zobacz także: