PERFECT GRUNT VHCT

  • szybka realizacja (3-7 dni)
  • bezpieczna wysyłka
  • quality certificate

45,00 

Wyczyść
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

Perfect Grunt VHCT – głęboko penetrujący

Perfect Grunt VHCT to łatwy w nakładaniu, głęboko penetrujący preparat ekologiczny.

PRZEZNACZENIE:  do gruntowania nasiąkliwych, mineralnych podłoży budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. W szczególności do podłoży wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, betonu, cegły, a także chłonących tynków i innych materiałów porowatych wykazujących potrzebę gruntowania w celu: polepszenia przyczepności, wydłużenia czasu otwartego zmniejszenia zużycia jednostkowego nakładanego materiału zapewnienie właściwego wiązania kleju zmniejszenia i wyrównania wodochłonności podłoża lekkiego wzmocnienia wytrzymałości powierzchni usunięcia zjawisk pylenia i osypywania się (piaszczenia, kredowania) powierzchni; czasowego zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

OPIS PRODUKTU: profesjonalny wodorozcieńczalny, bezrozpuszczalnikowy grunt oparty na bazie zwiększonej ilości wodnej dyspersji żywic syntetycznych. Wnikający do  wnętrza porów  w materiałach i po odparowaniu wody osadzający na powierzchni ich ścianek suchą pozostałość.

 

KOLOR: bezbarwny.


⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Perfect Grunt VHCT

WŁAŚCIWOŚCI: bezbarwny, łatwy w nakładaniu, głęboko penetrujący, ekologiczny.


UWAGA:

ZUŻYCIE:

  • od ok. 0,05 l/m2 do ok. 0,20 l/m2, zależnie od rodzaju i chłonności podłoża

(Ostateczne zużycie materiału zależy od warunków miejscowych i zaleca się je określać na podstawie prób wykonanych na reprezentatywnym podłożu).


W naszym asortymencie znajdziesz wiele designerskich materiałów wykonanych z betonu architektonicznego idealnych nie tylko do wnętrz, ale także na elewacje, taras lub do ogrodu – sprawdź katalog i zainspiruj się!

Beton architektoniczny wg Wikipedii, poznaj przytoczony fragment:

„Beton architektoniczny – odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Beton architektoniczny gwarantuje osiągnięcie takich samych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości, jednak jego wygląd jest bardzo estetyczny i nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku lub inną powłoką wykończeniową.

Struktura betonu architektonicznego charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz widoczną warstwą strukturalną. Ilość wżerów widocznych w materiale zależna jest od zastosowanego formowania lub zabiegów technologicznych. W jego strukturze można zauważyć przebarwienia i smugi, podkreślające organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Odpowiednio wykonane płyty z betonu architektonicznego powstają w wyniku manualnej obróbki materiału – bez zastosowań mechanicznych, które mogą mieć wpływ na odmienność kolorystyczną oraz wymiarową[1].”

źródło: WIKIPEDIA

Informacje dodatkowe

Waga 2-5 kg
POJEMNOŚĆ

2 litry, 5 litrów