Ceramico24 od zaplecza

Markę Ceramico24 tworzą ludzie. W naszym zespole spełniają się branżyści, pasjonaci oraz projektanci. Ściśle współpracujemy z kilkoma fabrykami rozlokowanymi na dwóch kontynentach. Mamy oraz wywieramy wpływ na producentów – dzięki temu oferujemy unikalne wzory, których często jesteśmy autorami. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość każdego z etapów produkcji – współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi producentami. To dla nas szczególnie itsotne, ponieważ…

…finalnie to przecież Ty masz być zadowolony!

Ceramico24.pl - to gresy & inspiracje
dział kreatywny - tu projektujemy

Design oraz technologie to nasze pasje

Jesteśmy obecni na branżowych targach, jesteśmy również częstymi uczestnikami szkoleń procesów technologicznych – znamy odpowiedzi na większość Twoich pytań, skorzystasz z naszego doświadczenia? Warto – nasze wyspecjalizowane wsparcie temu właśnie służy. 

Gresy produkowane dla nas powstają w kilku fabrykach na dwóch kontynentach. Wytypowani do współpracy partnerzy nie tylko spełniają nasze wysokie wymogi jakościowe, mogą się ponadto poszczycić certyfikatem jakości ISO 9001. Cała dedykowana Ceramico24 produkcja odbywa się wyłącznie przy użyciu nowoczesnych włoskich linii technologicznych.

Beton architektoniczny produkuje dla nas VHCT z Wrocławia – niekwestionowany lider branży. Beton architektoniczny na ścianę od VHCT ze względu na swoją efektowność idealnie wpisuje się w trendy aranżacyjne. Znajdziecie u nas biały oraz czarny beton architektoniczny, jak i wiele efektownych odcieni szarości.

biuro

ul. Różana 21
55-010 Radomierzyce

magazyn główny

ul. Kwiatkowskiego
81-156 Gdynia