KLEJ POLIMEROWY VHCT Concrete Connect

  • szybka realizacja (3-7 dni)
  • bezpieczna wysyłka
  • quality certificate

45,00 

Na stanie

Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

Klej polimerowy VHCT Concrete Connect

Klej polimerowy VHCT Concrete Connect to profesjonalny klej montażowy do betonu architektonicznego

OPIS PRODUKTU: Gotowy klej polimerowy w tubce.

PRZEZNACZENIE: Do cienkowarstwowego (gr. do 10 mm) przyklejania  płyt oraz paneli z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego na wszystkich rodzajach powierzchni ściennych i podłogowych wewnątrz i na zewnątrz (za wyjątkiem tynku gipsowego).


⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Klej polimerowy VHCT Concrete Connect

WŁAŚCIWOŚCI: Odporne na wpływy atmosferyczne (wilgoć i mróz) oraz odparzanie. O odpowiedniej elastyczności, wytrzymałości, przyczepności i skurczu; łatwy do nanoszenia. Nie odbarwia i nie odkształca betonu architektonicznego!!!


UWAGA:

ZUŻYCIE: 1 tubka / 1,5m2

OPAKOWANIE: Tubki 290 ml


W naszym asortymencie znajdziesz wiele designerskich materiałów wykonanych z betonu architektonicznego idealnych nie tylko do wnętrz, ale także na elewacje, taras lub do ogrodu – sprawdź katalog i zainspiruj się!

Beton architektoniczny wg Wikipedii, poznaj przytoczony fragment:

„Beton architektoniczny – odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Beton architektoniczny gwarantuje osiągnięcie takich samych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości, jednak jego wygląd jest bardzo estetyczny i nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku lub inną powłoką wykończeniową.

Struktura betonu architektonicznego charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz widoczną warstwą strukturalną. Ilość wżerów widocznych w materiale zależna jest od zastosowanego formowania lub zabiegów technologicznych. W jego strukturze można zauważyć przebarwienia i smugi, podkreślające organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Odpowiednio wykonane płyty z betonu architektonicznego powstają w wyniku manualnej obróbki materiału – bez zastosowań mechanicznych, które mogą mieć wpływ na odmienność kolorystyczną oraz wymiarową[1].”

źródło: WIKIPEDIA

Informacje dodatkowe

Waga 0.3 kg