KLEJ CEMENTOWY VHCT Silver typu C2TE

  • szybka realizacja (3-7 dni)
  • bezpieczna wysyłka
  • quality certificate

112,50 

Na stanie

Opis

Klej cementowy VHCT-SILVER typu C2TE

Klej cementowy VHCT-silver typu C2TE to cienkowarstwowa, wysokoelastyczna zaprawa klejąca do betonu architektonicznego i kamienia naturalnego.

OPIS PRODUKTU: Gotowe, suche, proszkowe, konfekcjonowane mieszaniny spoiwa (cementu portlandzkiego), kruszyw naturalnych i dodatków ulepszających, tworzące po wymieszaniu z wodą budowlane zaprawy klejące typu C2TE.

PRZEZNACZENIE: Do cienkowarstwowego (gr. do 10 mm) przyklejania płyt oraz paneli z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego na powierzchniach ściennych i podłogowych wewnątrz i na zewnątrz w sytuacjach wymagających połączenia o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości,  na obiekty jak np.:- ściany – posadzki- balkony, tarasy, garaże.


⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Klej cementowy VHCT-SILVER typu C2TE

WŁAŚCIWOŚCI: Odporne na wpływy atmosferyczne (wilgoć i mróz) oraz odparzanie, o odpowiedniej elastyczności, wytrzymałości, przyczepności i skurczu. Bardzo wydajne i łatwe do nanoszenia, o odpowiednio długim czasie otwartym.


UWAGA:

ZUŻYCIE: od ok. 2,5 kg/m2 do ok. 5 kg/m2 zależnie od rodzaju płyt i grubości warstwy kleju. Ostateczne zużycie materiału zależy od warunków miejscowych i zaleca się je określać na podstawie prób wykonanych na reprezentatywnym podłożu.

OPAKOWANIE: worki warstwowe  25 kg.


W naszym asortymencie znajdziesz wiele designerskich materiałów wykonanych z betonu architektonicznego idealnych nie tylko do wnętrz, ale także na elewacje, taras lub do ogrodu – sprawdź katalog i zainspiruj się!

Beton architektoniczny wg Wikipedii, poznaj przytoczony fragment:

„Beton architektoniczny – odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Beton architektoniczny gwarantuje osiągnięcie takich samych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości, jednak jego wygląd jest bardzo estetyczny i nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku lub inną powłoką wykończeniową.

Struktura betonu architektonicznego charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz widoczną warstwą strukturalną. Ilość wżerów widocznych w materiale zależna jest od zastosowanego formowania lub zabiegów technologicznych. W jego strukturze można zauważyć przebarwienia i smugi, podkreślające organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Odpowiednio wykonane płyty z betonu architektonicznego powstają w wyniku manualnej obróbki materiału – bez zastosowań mechanicznych, które mogą mieć wpływ na odmienność kolorystyczną oraz wymiarową[1].”

źródło: WIKIPEDIA

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg