DONICA BETONOWA D-54 „C” VHCT

  • szybka realizacja (3-7 dni)
  • bezpieczna wysyłka
  • różnorodne kolory
  • quality certificate

1.722,00 1.772,00 

Wyczyść
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

Donica betonowa D54 „C”

wykonana z najwyższej jakości betonu architektonicznego to oryginalny sposób na prezentowanie roślin nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodzie i na tarasie. Połączenie betonu architektonicznego z bujną roślinnością to wyjątkowo efektowne rozwiązanie do wykorzystania w domu, biurze czy w budynkach oraz przestrzeniach użyteczności publicznej. Jesteśmy pewni, że nasze donice z betonu architektonicznego stworzą wspaniały akcent, wobec którego nikt nie pozostanie obojętnym. Model D54 VHCT występuje w kilku wariantach wysokości oraz kolorystycznych – możesz dzięki temu stworzyć niepowtarzalną bryłę i kompozycję.

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ!


🔔  Wahasz się?  🔔

👉👉  Rozumiemy to! Jeśli potrzebujesz próbnik kolorów – kliknij tutaj 👈👈

Jesteśmy niemal pewni Twojego zadowolenia 🤩

dobre plytki do lazienki


⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Donice z betonu architektonicznego

Elementy aranżacyjne wykonane z betonu architektonicznego cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem architektów oraz klientów. Obok płyt 3D, oraz 2D – do najpopularniejszych zaliczają się właśnie donice z betonu architektonicznego. Ich niebanalna forma doskonale zaprezentuje się prawie w każdej aranżacji. Oferujemy donice betonowe z funkcjonalnym systemem nawadniającym <w standardzie – bez dodatkowej opłaty>, który zagwarantuje dogodne warunki do pielęgnacji roślin.

W naszym asortymencie nie brakuje też designerskich płyt z betonu architektonicznego, które świetnie wpisują się w niemal każde nowoczesne wnętrze, a także jako elewacja zewnętrzna modernistycznych budynków – sprawdź katalog.

Każda Donica Betonowa

produkowana dla klientów Ceramico24 powstaje wyłącznie w najnowocześniejszej fabryce w Europie, u lidera branży – firmie VHCT.


UWAGA:

Pakowane pojedynczo

👉👉👉  Szybka realizacja – do siedmiu dni 🤩 


Donica betonowa, a ściślej – beton architektoniczny wg Wikipedii, poznaj przytoczony fragment:

„Beton architektoniczny – odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Beton architektoniczny gwarantuje osiągnięcie takich samych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości, jednak jego wygląd jest bardzo estetyczny i nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku lub inną powłoką wykończeniową.

Struktura betonu architektonicznego charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz widoczną warstwą strukturalną. Ilość wżerów widocznych w materiale zależna jest od zastosowanego formowania lub zabiegów technologicznych. W jego strukturze można zauważyć przebarwienia i smugi, podkreślające organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Odpowiednio wykonane płyty z betonu architektonicznego powstają w wyniku manualnej obróbki materiału – bez zastosowań mechanicznych, które mogą mieć wpływ na odmienność kolorystyczną oraz wymiarową[1].”

źródło: WIKIPEDIA


Co o donica betonowa pisze sam producent, firma VHCT, której jesteśmy autoryzowanym partnerem – możesz to sprawdzić tu i teraz, przytaczamy kluczowy fragment poniżej:

„Dekoracyjna płyta betonowa pozwoli stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe aranżacje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Tworzymy nowoczesny beton architektoniczny wyróżniający się najwyższymi parametrami technicznymi przy zachowaniu walorów estetycznych. W VHCT korzystna cena idzie w parze z gwarancją jakości! Nasz beton architektoniczny posiada 30 lat gwarancji!”

Zatem jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić, jeśli kochasz design tak jak my – wyjdź poza schemat i…

„…postaw na surowe piękno betonu architektonicznego i stwórz wymarzony projekt!”

Informacje dodatkowe

Wymiary 54 × 54 × 90 cm
KOLOR

B0, B1, KS, S50, S95, S51, S96, BS extra white (premium), B8 antracyt (premium), B15 black (premium)