Beton architektoniczny – przełam stereotypy i daj porwać się niezwykłości betonowego designu z Ceramico24

Beton architektoniczny podbił serca architektów wnętrz i rozgościł się w naszych wnętrzach na dobre. Betonowe panele – gładkie czy ze strukturą 3D – z nieco surowych biurowców wkradły się w domowe zacisza czyniąc ich wnętrza nietuzinkowymi i praktycznymi. Szeroka gama szarości, delikatne beże czy głębokie grafity betonu znalazły zastosowanie w aranżacjach łazienek, kuchni i salonów, a betonowe płyty chodnikowe i donice zagościły na naszych balkonach, tarasach i w ogrodach.

Dlaczego jeden materiał znalazł tak wiele zastosowań?

Po pierwsze jest niezwykle uniwersalny, wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

Po drugie tworzy piękne kompozycje z elementami nie tylko stylu loftowego czy industrialnego, ale również boho, rustykalnego, klasycznego i eklektycznego. Oryginalna struktura betonu łączy się z naturalnym drewnem, metalem, stalą, Cortenem, kamieniem, ceramiką, intensywnymi kolorami i bogatymi fakturami. To materia, która przekracza wszelkie granice, zachowując przy tym dobry gust i smak każdego wnętrza.

Kupując beton architektoniczny w Ceramico24 masz pewność gwarancji jakość, ponieważ jesteśmy autoryzowanym partnerem największego z europejskich producentów – firmy VHCT.

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ!