beton architektoniczny panele 2D PB00 VHCT

  • szybka realizacja (3-7 dni)
  • bezpieczna wysyłka
  • różnorodne kolory
  • quality certificate

252,00 332,00  / m2

Gładka
Porowata
Wyczyść
➢ suma m2
Wartość zamówienia:
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)
Dodaj do Ulubionych (obserwowanych)

Opis

Beton Architektoniczny panele 2D PB00 VHCT

Beton Architektoniczny panele 2D płyty z betonu architektonicznego o wymiarach 120×60 to najczęściej spotykany na rynku wymiar płyt. Produkowany jest w różnych grubościach w zależności od Twoich potrzeb (standardowo występuje w grubościach  1 cm, 2 cm oraz 3 cm. <płyty o grubości 3 cm mogą być także stosowane jako podłoga np. tarasu> – wybierz koniecznie grubość, rodzaj impregnacji, kolor, oraz strukturę podczas składania zamówienia). Płyty z betonu architektonicznego VHCT o wymiarach 120×60 mają najdłuższą historię w produkcji. To bardzo wygodny w logistyce i montażu produkt. Świetnie się prezentuje w nowoczesnych pomieszczeniach, gdzie ściana ma stanowić dekorację wnętrza. Bardzo trwały i estetycznie wykończony materiał z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Panele 2D równie często znajdują zastosowanie także na elewacjach modernistycznych budynków, krótko mówiąc: KLIENCI, ARCHITEKCI oraz my – KOCHAMY ten produkt!.

⭐  Poznaj najświeższe opinie  ⭐

Panele z betonu architektonicznego

są wyjątkowym materiałem, który nada niebanalnego charakteru każdej aranżacji. Ich plastyczność, trwałość oraz łatwy montaż są kolejnym atutem płyt z betonu architektonicznego!

Kreujmy naszą przestrzeń i cieszmy się życiem za życia – na to mamy realny wpływ!

Jeszcze do niedawna beton kojarzony był wyłącznie z tworzeniem konstrukcji – obecnie wiedzie prym w nowoczesnym designie. Obecnie rekomendujemy beton architektoniczny f-my VHCT – to idealny materiał do każdej przestrzeni, do każdej bryły… Nasze płyty, panele czy donice sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jedynym ograniczeniem pozostaje Wasza <lub architekta> wyobraźnia oraz kubatura samego obiektu.

dobre plytki do lazienki

🔔  Wahasz się?  🔔

👉👉  Rozumiemy to! Jeśli potrzebujesz próbnik kolorów – kliknij tutaj 👈👈

Jesteśmy niemal pewni Twojego zadowolenia 🤩


 

Beton Architektoniczny – trendy

Beton architektoniczny panele 2d – idealnie wpisują się w trendy aranżacyjne. Modele oraz wzory powstają na bazie współpracy z doświadczonymi architektami. Znajdziecie na stronach Ceramico24.pl kolekcję kilkudziesięciu wzorów płyt i paneli 3D i 2D. Dodatkowo oferowane przez nas płyty występują w wielu kolorach! U nas znajdą Państwo biały oraz czarny beton architektoniczny, jak i wiele efektownych odcieni szarości. Gwarantujemy, że efektowna ściana z betonu architektonicznego doda charakteru każdemu wnętrzu!

W naszym asortymencie nie brakuje też designerskich donic z betonu architektonicznego idealnych nie tylko na taras lub do ogrodu – sprawdź katalog.

 

Beton Architektoniczny panele 2D

produkowany dla klientów Ceramico24 powstaje wyłącznie w najnowocześniejszej fabryce w Europie, u lidera branży – firmie VHCT. Kupując w Ceramico24 otrzymasz kontakt do dedykowanego opiekuna w osobie technologa, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące montażu – ZRÓB TO Z NAMI! 

 


UWAGA:

Podaj ilość potrzebnych metrów kwadratowych składając zamówienie na beton architektoniczny panele 2d

Pamiętaj o zapasie! Minimalny to 10-20 % (wielkość niezbędnej rezerwy materiałowej uzależniona jest od stopnia skomplikowania pomieszczenia, ilości docinek/odpadów, a także samej staranności wykonawcy)

Pakowane pojedynczo (jedno opakowanie zawiera: 0,72 m. kw.)

👉👉👉  Szybka realizacja – do siedmiu dni 🤩 


Czego o betonie architektonicznym dowiesz się z Wikipedii – poznaj przytoczony fragment:

„Beton architektoniczny – odmiana betonu, pod którą rozumie się powierzchnie betonowe o zdefiniowanych wymaganiach pod względem wyglądu. Beton architektoniczny gwarantuje osiągnięcie takich samych parametrów pod względem wytrzymałości i trwałości, jednak jego wygląd jest bardzo estetyczny i nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku lub inną powłoką wykończeniową.

Struktura betonu architektonicznego charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz widoczną warstwą strukturalną. Ilość wżerów widocznych w materiale zależna jest od zastosowanego formowania lub zabiegów technologicznych. W jego strukturze można zauważyć przebarwienia i smugi, podkreślające organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Odpowiednio wykonane płyty z betonu architektonicznego powstają w wyniku manualnej obróbki materiału – bez zastosowań mechanicznych, które mogą mieć wpływ na odmienność kolorystyczną oraz wymiarową[1].”

źródło: WIKIPEDIA


Co o beton architektoniczne panele 2D pisze sam producent, firma VHCT, której jesteśmy autoryzowanym partnerem – możesz to sprawdzić tu i teraz, przytaczamy kluczowy fragment poniżej:

„Płyty z betonu architektonicznego VHCT dostępne są w  różnych wymiarach oraz grubościach. Struktura z otworami lub na specjalne życzenie może być całkowicie gładka. W VHCT korzystna cena idzie w parze z gwarancją jakości! Nasz beton architektoniczny posiada 30 lat gwarancji!”

Zatem jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić, jeśli kochasz design tak jak my – wyjdź poza schemat i…

„…postaw na surowe piękno betonu architektonicznego i stwórz wymarzony projekt!”

Informacje dodatkowe

Waga 18-33 kg
Wymiary 120 × 60 × 1-3 cm
GRUBOŚĆ PANELU

1 cm., 2 cm., 3 cm.

RODZAJ IMPREGNACJI

surowy (bez impregnacji), impregnacja fabryczna standardowa, impregnacja fabryczna półpołysk

KOLOR

B0, B1, KS, S50, S95, S51, S96, BS extra white (premium), B8 antracyt (premium), B15 black (premium)

STRUKTURA

Gładka, Porowata